Enjoy FREE SHIPPING when you purchase RM 300 & above! Click HERE to shop.

Wishlist

Baju Melayu Yusuf (Maroon)

RM189.00 RM100.00 Sale!

Baju Melayu Dengan Potongan Slim Fit ini direka khas bagi mereka yang mementingkan keselesaan dan pada masa yang sama ingin sentiasa kelihatan kemas.

🔥 Material kain premium, jahitan kemas persis jahitan tangan,

🔥TANPA LOGO, didatangkan dengan kotak exclusive serta set butang baju melayu PERCUMA, semestinya menjadi bakal menjadi #bajumelayufavourite anda! 

🔥 ADA ZIP – kedua-dua lengan dan bahagian tepi belah kanan

Add on (Optional)

  • Max: 120 characters

Product total

Options total

Grand total

SKU: BMY-R Categories: , Tag:
SHARE

Description

*All measurement are in inches

BAJU

SMLXL
Bahu171818.519
Dada40424446
Pinggang39414345
Punggung43454749
Ketiak19202122
Labuh Tangan23.52424.525
Labuh Baju29303131

SELUAR

SMLXL
Pinggang29313334
Punggung42444648
Labuh Seluar40.5414142

 

Specifications

Weight0.15 kg
size

S, M, L, XL

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baju Melayu Yusuf (Maroon)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Baju Melayu Yusuf (Maroon)

RM189.00 RM100.00

SHOPPING BAG 0

Added to wishlist!